O nas

Pracownia Architektury Wnętrz i Mebli powstała w latach 90-tych.
Mamy zatem długoletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji wszelkiego typu wnętrz, począwszy od biur, hoteli, gabinetów lekarskich, lokali gastronomicznych, obiektów użyteczności publicznej, ekspozycji wystawowych, a także mieszkań dużych i małych, apartamentów i rezydencji.

Podejmujemy każdy, nawet najtrudniejszy temat, bez względu na jego wielkość.
Współpracujemy z klientami indywidualnymi w zakresie projektowania wnętrz prywatnych oraz z firmami i instytucjami w zakresie projektowania wnętrz publicznych.

Zespół Pracowni stanowią osoby z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klienta indywidualnego  i biznesowego oraz z galerią naszych projektów i realizacji.

O nas

Pracownia Architektury Wnętrz i Mebli powstała w latach 90-tych.

Mamy zatem długoletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji wszelkiego typu wnętrz, począwszy od biur, hoteli, gabinetów lekarskich, lokali gastronomicznych, obiektów użyteczności publicznej, ekspozycji wystawowych, a także mieszkań dużych i małych, apartamentów i rezydencji.l

Nasza lokalizacja

Kontakt

PRACOWNIA ARCHITEKTURY
WNĘTRZ I MEBLI
Barbara Siwczyńska

ul. Czarnowiejska 91/5
30-049 Kraków
tel.kom.: 601 546 654
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.siwczynska.pl

Copyright (c) Pracownia Architektury Wnętrz i Mebli 2014. All rights reserved.
Designed by MEDIAWALL